Natura

Outdoorová sauna Aurrom je oázou pokoja v neskrotnom prostredí. Dokonalý dizajn a ozdravné vlastnosti tvoria súzvuk s krásou prírody.

NATURA, sauna, ktorá jemne objíma a opatruje tých, ktorí do nej vstúpia. Ponorte sa do luxunsej atmosféry sauny a úplne sa oddajte jej ozdravným vlastnostiam.

Mimoriadny hnedý odtieň hnedej terasy vás očarí rafinovanou eleganciou ešte v exteriéri, kým vo vnútri vás ukolíšu teplé odtiene tepelne upravenej osiky. Vďaka veľkému prednému sklu sa môžete tešiť z krásnych výhľadov na okolitú prírodu. Navyše, terasa vám umožní zažiť prírodu bez filtra – vidieť jej krásu, cítiť jej dych, vietor a vône.

Každý detail sauny vás presvedčí o jej kvalite. Vonkajší obklad je navrhnutý tak, aby odolal drsným poveternostným podmienkam: smrekové drevo je tepelne upravené, kartáčované a natreté. Steny, podlaha a strecha sú efektívne odizolované a masívna strešná konštrukcia unesie ťažký náklad snehu. Všetky časti spolu tvoria saunu s vysokokvalitnou tepelnou izoláciou a vynikajúcou odolnosťou.

Woodmaster - Váš partner na drevo, výrobky z dreva, sauny a drevenné prefabrikáty.